Wycieczka do babci i wynajem busów

Wraz z całą rodziną postanowiliśmy odwiedzić naszą babcie. Nie widzieliśmy się już sporo czasu i najwyższa pora aby się spotkać. Z babcią wszyscy mamy bardzo dobry kontakt. Często do siebie dzwonimy, jednak rzadziej się odwiedzamy.

Wynajem busów-warszawa czy wynajmem auta?

Twynajem busów-warszawautaj właśnie tkwił problem babcia mieszkała w Warszawie, a my w Krakowie przez co podróż była koszmarnie długa. Dopadły mnie wyrzuty sumienia, nie powinnam z braku czas zaniedbywać najbliższych. Tak więc postanowiliśmy, że w ten weekend jedziemy w odwiedziny do babci. Babcia bardzo na tą wiadomość się ucieszyła. Zapowiedziała już, że ugotuje wszystkie nasze ulubione potrawy. Od razu zabrała się do lepienia pierogów i pieczenia ciast. Z jednej strony się ucieszyłam ponieważ dawno nie jadłam babcinych specjałów. Jednak później zrobiło mi się szkoda babci, która będzie musiała tak się namęczyć żeby nas przyjąć. Potem przypomniałam sobie, że babcia zawsze się cieszy jak może nas ugościć, a wszyscy jedzą jej potrawy . Tak więc wyrzuty sumienia minęły. Na wycieczkę postanowiliśmy się wybrać całą rodziną to jest ja, mąż, siostra, szwagier oraz trójka ich dzieci. Śmialiśmy się, że niezbędny będzie wynajem busów-warszawa aby przewieź taką liczbę osób. Wynajem aut jednak okazał się niezbędny, gdyż nasz samochód się popsuł. Wypożyczalnia samochód na szczęście była blisko i bez trudu wynajęliśmy auto. Po tym zabiegu mogliśmy ruszyć na wycieczkę. Wyjazd odbył się z samego rana, przed nami była bardzo długa droga.

Początkowo wszyscy mieli dużo energii i śpiewali wesoło piosenki. Potem jednak wszyscy posnęli i w samochodzie zrobiła się cisza. Droga przebiegała bez większych problemów. Na miejscu byliśmy po kilku godzinach, a babcia przywitała nas wielką ucztą.