Renowacja lakieru, czyli auto na pokaz

Jeżeli komukolwiek z nas przyśniło się chociażby wystawić swoje piękne cztery kółka na pokaz publiczny, tak aby ludzie mogli się nim zachwycać, ewentualnie szepnąć sobie pod nosem „wow”, to musi zaznajomić się z pojęciem auto detailing.

Renowacja lakieru poprawi wygląd auta

renowacja lakieruJest to usługa, oferowana przez profesjonalne punkty serwisowe, która polega na bardzo szczegółowym czyszczeniu oraz pielęgnowaniu samochodu. Detailing z angielskiego to szczegółowość i mówimy to o totalnym poświęceniu sprawie. Samo detailingowe odkurzanie samochodu wraz z czyszczeniem tapicerki trwa w takim miejscu nie mniej niż 3 godziny. Oddając samochód na bardziej zaawansowane czyszczenie, przy którym zastosowane zostaną jeszcze lepsze preparaty, możemy pozbawić się auta na cały dzień. Oprócz sprzątania, takie car spa zaopiekuje się też stanem karoserii naszej maszyny. Jeśli będzie przeprowadzona dokładna renowacja lakieru w Łodzi, możemy być pewni że samochód będzie wyglądał zdecydowanie lepiej. Wykupując pakiet „jak nowy” możemy spodziewać się, że po tygodniowej wizycie w takim punkcie, nasze auto wróci do nas z wyglądem nowej, salonowej sztuki. Na myśl przychodzi mi chociażby Łódź, gdzie jeżeli dobrze kojarzę, takich punktów od auto detailingu jest najwięcej. Jeżeli w naszym samochodzie znajdują się super skórzane fotele, które niestety przez czas zostały potraktowane okrutnie, nic nie straciliśmy.

Renowacji mogą zostać poddane również one. Raz byłem świadkiem takiego odnowienia siedzeń kierowcy oraz pasażera. Efekt końcowy był powalający i siedzenie przednie i tylne, na których rzadko kto siedział wyglądały identycznie.