Prezenty dla niego – jazda samochodem sportowym

Coraz popularniejsze stają się wszelkiego rodzaju prezenty w postaci niezapomnianych przeżyć. Dla niej może być to pobyt w spa, voucher do teatru czy na koncert a także wszelkiego rodzaju warsztaty kulinarne. A co z facetami?

Niezapomniane prezenty dla niego

Prezenty dla niegoOtóż jeszcze jakiś czas temu cieszyły się wyścigi gokartów, czy też skoki ze spadochronu. Z biegiem czasu coraz większą popularnością cieszy się jazda samochodem sportowym po torze. Dlaczego warto wybrać właśnie tą opcję na prezent dla niego? Otóż tego typu prezenty dla niego sprawiają najwięcej radości. Jakie są wymagania względem osoby obdarowywanej? W większości przypadków musi to być osoba pełnoletnia posiadająca prawo jazdy, choć zależy to w dużej mierze od konkretnej firmy świadczącej tego typu usługi. Duża ilość firm pozwala na skorzystanie z usług osobom już powyżej 13 roku życia. Jazda odbywa się po zamkniętym torze więc nie obowiązują tutaj zasady ruchu drogowego tylko wewnętrzny regulamin. Przed przejazdem przeprowadzane jest szkolenie, które jest konieczne by zapewnić bezpieczeństwo nie tylko osobie kierującej ale także instruktorowi. Istnieją 2 opcje uczestniczenia w przejeździe – zarówno jako pasażer jak i kierowca. Oczywiście jazda jako kierowca jest droższa. Ta druga opcja moim zdaniem jest najbardziej widowiskowa. Nic nie daje większej frajdy niż jazda z ogromną prędkością po torze za kierownicą czerwonej strzały (w przypadku Ferrari). Do wyboru mamy wiele samochodów choć praktycznie każda firma posiada w swojej ofercie pojazdy takie jak Ferrari F430, Nissana GTR, Audi R8 z silnikiem V8 a także Lamborghini Gallardo. Moim zdaniem najbardziej warte uwagi są Nissan GTR oraz Lamborghini.

Jak widać istnieją świetne pomysły na prezent, które w praktycznie każdy przypadku powodują ogromne zadowolenie u osoby obdarowanej.