Praca w wypożyczalni busów

Od czasu skończenia szkoły średnie, jaką było liceum ogólnokształcące postanowiłem szukać pracy. Nie interesowały mnie studia, ponieważ zwyczajnie nie lubiłem się uczyć, a na studiach właśnie trzeba by się uczyć. Odpuściłem sobie to.

Wypożyczalnia busów czy to miejsce dla mnie?

wypożyczalnia busów łódźDlatego musiałem poszukać pracy. Ofert – nie powiem – było sporo, jednak wszystko za bardzo małe pieniądze. Nie liczyłem co prawda na pensje kierowniczą, jednak mogłoby być trochę więcej niż minimalna krajowa. Po dwóch tygodniach poszukiwań odezwała się do mnie wypożyczalnia busów Łódź. Zastanawiałem się, czy to aby na pewno praca dla mnie, jednak oczywiście poszedłem na rozmowę o pracę. Rozmowa się kleiła, pensja i ogólne warunki były naprawdę korzystne dlatego też przyjąłem tę pracę. Dokładnie była to wypożyczalnia samochodów dostawczych, z racji że moje miasto Łódź nie było ani małe ani duże była to tylko jedna z dwóch wypożyczalni samochodów dostawczych w okolicy. Ogólnie szedłem do pracy z nastawieniem, że będę się większość czasu nudził, ponieważ nie możliwe miało być to, że w takim miejscu jest sporo klientów. Jak się jednak okazało klientów było i to całkiem sporo, co było dla mnie sporym zaskoczeniem. Praca była naprawdę interesująca, szczególnie ze względu na ludzik, którzy przychodzili do nas, jednak i samochody były naprawdę fajne, tym bardziej, że teraz mamy już każdy rodzaj samochodu, od nudnego białego dostawczaka aż do sportowego cabrio. Który samochód był częściej brany?

Statystyki były niemal że pół na pół. Czyli jak się okazuje więcej osób woli wybrać bezkompromisowo – albo cabrio albo dostawcza. Moim zdaniem ma to sens. Ja ogólnie również wychodzę z założenia, że jeżeli coś jest to wszystkiego to ostatecznie jest do niczego.