Pewne bezpieczeństwo z marką schuberth

Wakacyjny wyjazd to coś, na co czeka większość ludzi. Odpoczynek to przecież normalna część cyklu naszej egzystencji. Dlatego nie ma co się dziwić czemukolwiek, szczególnie, jeżeli łączymy nasz wyjazd z naszą pasją. Co to znaczy? Ano najlepszym tego przykładem są motocykliści.

Shubert c3 pro i nolan n86 – kaski warte polecenia

kask schuberthMotocykliści uwielbiają spędzać wakacje na swoich maszynach i to bez znaczenia czy mają litrowego sporta, półtoralitrowe chopper’a, czy może mniejszego, 600cm turystyka. Każdy lub wybrać się choćby pod namiot na swoim metalowym rumaku. Oczywiście, tacy ludzie też nie zapominają o odpowiednim ubiorze, ponieważ tacy ludzie, wiedzą dużo lepiej co im grozi w stosunku do tych, co jeżdżą tylko wokół komina. Dlatego też kask na głowie takiego motocyklisty z reguły to albo nolan n104 evo albo jeszcze bardziej prestiżowy schuberth c3 pro. Kaski te są z najwyższej półki. Ewentualnie mamy jeszcze do wyboru powiedzmy nolan n86, który jest naprawdę solidnym kaskiem, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę jego cenę w stosunku cena do jakości. Ogólnie rzecz biorąc, kaski motocyklowe nolan mają bardzo dobry stosunek cena/jakość, co powoduje, że chronią głowę naprawdę wielu motocyklistą. Jednak jak wiadomo, mimo że jest to ważny element naszej garderoby, to mamy jeszcze do ochronienia nasze dłonie, klatkę piersiową, biodra, kolana, kostki stopy. W sumie musimy cali być bezpieczni a jazda w koszulce na krótki rękaw wcale nie zwiększy naszego bezpieczeństwa, a co gorsza może się wtopić w naszą skórę w razie jakiejś kraksy. Dlatego po pierwsze zafundujmy sobie dobre buty takie jak alpinestars smx 6, które łączą wygodę z bezpieczeństwem. Później oczywiście nie możemy zapomnieć o kombinezonie – po pierwsze mamy albo tekstyl albo albo skórę – co wybierzemy to już tylko i wyłącznie nasza prywatna sprawa.

Oczywiście zostają jeszcze rękawice, żeby ochronić nasze dłonie, każdy motocyklista daleko dystansowy ma taką garderobę i chętnie jej używa. W końcu każdy chce przeżyć wakacje w spokoju a nie czekając na przeszczep skóry.