Jakie samochody dostępne są w wypożyczalniach aut?

Nie tylko w Warszawie, ale i w innych dużych, polskich miastach można zobaczyć, że powstaje tam coraz więcej wypożyczalni samochodów. Jednak najczęściej są to samochody małe, miejskie, osobowe, które są wybierane przez osoby, które odstawiły swoje auto do serwisu. Konkurencja powiększa się także w zakresie wynajmu samochodów dostawczych i ciężarowych, stosowanych do przeprowadzek, zakupów budowlanych lub remontowych, czy spedycji towarów do klientów.

Co oferuje wypożyczalnia aut luksusowych?

auta luksusoweCo jednak z samochodami lepszej jakości? Z nimi jest problem i trudno je znaleźć. Jednak w Warszawie na pewno znajdzie się wypożyczalnia samochodów luksusowych, która będzie miała dla nas coś interesującego. Jak prezentuje się oferta takiego wynajmu? Na pewno samochody będą tam nowe lub prawie nowe (na pewno nie będą miały kilku lat), idealnie sprawne i świetnie prezentujące się. Ich bogate wyposażenie sprawi, że jazda nimi będzie czystą przyjemnością. Do wyboru mamy jedynie marki z najwyższej półki, takie jak Lamborghini, Lexus, czy Maserati. Są także marki dostępne ,,dla każdego” takie jak Mercedes czy Audi, jednak w wersjach najbogatszych i najbardziej elitarnych, nie takich miejskich.

wynajem samochodówWynajem takich samochodów cenowo zaczyna się zazwyczaj od dwustu pięćdziesięciu złotych w górę. Ceny dochodzą do sześciuset złotych na jedną dobę, czasem nieco więcej. Jest to kwora spora, szczególnie jeśli chcemy wynająć auto zastępcze na tydzień czy dłużej, bo tyle będzie trwała naprawa naszego regularnego samochodu. Niektóre marki można wynająć jedynie na kilka dni i więcej. Są to samochody najbardziej luksusowe, których wynajem na jedne dzień byłby nieopłacalny. Wiadomo, że po każdym wynajmie samochód trzeba wyczyścić od wewnątrz i zewnątrz, żeby oddawać auta idealnie czyste, które zadowolą najbardziej wyrafinowanych klientów. Samochody wysokiej klasy można wynajmować również jako samochody do ślubu. Nikt nie chce zajechać do kościoła źle prezentującym się samochodem. Dlatego też opcja luksusowa, szczególnie ta ładnie przystrojona jasnymi kwiatami ułożonymi w piękne bukiety, jest do tego idealna.

Wynajem auta na wesele tej klasy będzie sporo kosztowało, ale w tej cenie znajdują się dekoracje auta, czasem także kierowca, który zawiezie młodą parę na miejsce ślubu i zabawy weselnej. Niektóre wypożyczalnie dają możliwość negocjacji ceny przy dłuższym niż kilka dni wynajmie, zapewniać kierowcę przy wynajmie dla znanych osób zaproszonych na festiwale, czy też mogą oferować jazdy testowe dla osób zainteresowanych zakupem takiego samochodu.