Fotelik babysafe sport premium

Najważniejszą rzeczą, którą możemy podarować naszym dzieciom, jest oprócz naszej obecności- ich bezpieczeństwo. Dlatego też tak ważny jest wybór odpowiedniego fotelika samochodowego, aby każda podróż dla Twojej pociechy była komfortowa i bezpieczna. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów najróżniejszych fotelików, dopasowanych do wieku, wagi i budowy dziecka na różnych etapach jego rozwoju.

Foteliki typu premium

babysafe sportW zależności od tego dokonuje się wyboru odpowiedniego fotelika. Jedną z ciekawszych propozycji jest fotelik babysafe sport premium. Jest to nowoczesny fotelik, posiadający homologację ece r44/04. Jest on przeznaczony dla dzieci ważących od 9 do 36kg, a więc skorzysta z niego zarówno niemowlę, jak i starsze dziecko. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa zapewnią ochronę wszystkim maluchom. Oparcie fotelika jest regulowane, dzięki czemu dziecko może wygodnie spać w trakcie dalszych podróży. W zestawie dołączona jest specjalna poduszka, która pomniejszy zbyt obszerne siedzisko i zapewni komfort tym najmniejszym podróżnikom. Fotelik cechuje się szybkim i łatwym montażem i jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. Istnieje możliwość dostosowania wysokości zagłówka do wieku i wzrostu dziecka, a razem z regulacją zagłówka możemy regulować długość pasów.

babysafe sportPonadto, można zdemontować pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa i zastąpić je trzypunktowami pasami samochodowymi, gdy dziecko jest już większe. Obecna w foteliku osłona ramion niweluje niebezpieczne uderzenia. Wysokość fotelika jest również regulowana, a jego oparcie jest odpowiednio wyprofilowane. Fotelik jest montowany przodem do kierunku jazdy, co jest jego największą wadą, ponieważ dzieci do czwartego roku życia powinny jeździć, oczywiście ze względu na ich bezpieczeństwo, tyłem do kierunku jazdy. Łatwo utrzymamy czystość fotelika, ponieważ możemy zdejmować tapicerkę i ją prać. Jej kolory są intensywne i nie blakną. Gwarancja na fotelik wynosi dwa lata. Wielu użytkowników (a raczej rodziców użytkowników) tego fotelika podkreśla intuicyjność i łatwość jego montażu, prostotę jego stosowania, wygodę i komfort jego użytkowania, a także przystępność ceny.

Dobry fotelik powinien posiadać kilka ważnych cech: być montowany tyłem do kierunku jazdy, posiadać wysokie noty w testach bezpieczeństwa (jeśli zdecydujesz się na fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy- Test Plus, jeśli zaś na fotelik montowany przodem- ADAC), być dopasowany do wagi Twojego dziecka i zapewniać mu komfortowe podróżowanie. Fotelik jest bezpieczny, jeśli spełnia wszystkie te kryteria.